Jaký olej vybrat do vašeho vozu? Mazací plány výrobců napoví

                             

Mazací plány CASTROL    Po příchodu na stránky zvolte odkaz - Mazací plány -  Poté vyberte výrobce vašeho auta a specifikujte model. V  posledním kroku je uveden doporučený typ oleje.                      

                                                                                              

Mazací Plány PARAMO - MOGUL  pro oleje výrobce Paramo, motorové oleje značky Mogul. Po kliknutí na jedné straně z nabídek, vyberte všechny parametry vašeho auta. Pak se zobrazí doporučený olej pro vaše auto.

                                                                                                                    

            

Mazací plány SHELL Po kliknutí zvolte druh automobilu (osobní, nákladní, motorka atd.), dále zvolte výrobce, model auta, poté se zobrazí výrobcem doporučený olej.                                                    

                                                                                                                               

      

Mazací plány VALVOLINE   Webová stránka je v anglickém jazyce. Z roletové nabídky vyberte značku vašeho vozu, model a typ auta a také počet ujetých kilometrů. Poté se zobrazí doporučený olej pro váš vůz

     

Mazací plány ELF.  Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto    .

                

Mazací plány TOTAL     Tato stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a pak uvidíte vhodný olej pro vaše auto.  

           

Mazací plány MOBIL     Stránka je v německém jazyce .Po kliknutí hned do prvního řádku napište značku auta a stiskněte Enter, poté klikněte na - SUCHE- . Na další straně vyberte typ vozu. Pokud  na seznamu nebude tak klikněte na  tlačítko -Show all results- , pak vyberte vaše auto. Na další straně je uveden doporučený olej pro váš vůz  

         

Mazací plány LIQUI-MOLY    Webová stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolte ikonou typu vozidla. Pak vyberte značku vozidla  Dále vyberte model a rok výroby. Poté uvidíte oleje výrobce Liqui Moly určené pro vaše vozidlo.    

                

Mazací plány MOTUL    Webová stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí můžete vyhledat typ vozu podle příslušné ikony,nebo přímo ve vyhledávacím políčku. Popřípadě použijte strom,  kde specifikujete značku, model auta atd, až se dostanete k oleji, vhodnému pro vaše vozidlo. 

              

Mazací plány SELENIA       Webová stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte značku vozu. K výběru je cca 12 značek vozidel. Klikněte na - Search- Dále vyberete - select type-  ( cars nebo select comercial) .Poté vyberte model vozu a zjistíte vhodný olej pro vaše vozidlo.

            

Mazací plány TEXACO   Stránka je v Češtině. Nejdříve vyberte ikonu typu vozidla. Poté vyberte značku, model, typ. Pak uvidíte oleje Texaco vhodné pro vámi zvolené vozidlo.